Light LampŞİRKET BİLGİLERİ

Şirketimiz  KIRKLARELİ ili  Lüleburgaz ilçesi Kocasinan mah. Çakmak Sok. No:21/A  da 2009 yılından itibaren bir şahıs şirketi olarak kurulmuştur.  Lüleburgaz ve Çorlu serbest bölgede ki  sanayi kuruluşlarına taahhüt,mutahitlik hizmeti vermekte konut , büro ve mağaza  inşaatlarında, civar köy ve yakın ilçelerde bulunan fabrika ve çiftliklerde  proje aşamasında, malzeme tedarikinde ve teknik personel konusunda destek vermeye devam etmektedir.

ŞİRKET SAHİBİ ÖZ GEÇMİŞİ

Şafak OKYAY, 1975 İstanbul doğumlu, Alibeyköy E.M.L Elektrik bölümü 1992-1993 dönem mezunu , İstanbul’da nükleer elektrik firmasında 3 yıl ADP pano imalatı ve taahhüt işleri ve Pressan fabrikası kurulumunda bulunulmuştur, askerlik akabinde Lüleburgaz’da  Paşabahçe ,Trakya cam gurubu montaj işi,daha sonra 8 yıl boyunca yurt dışında Moskova’da ENKA’nın 10 adet AVM  Kazakista da rafineri montajında usta ve formen olarak çalışmıştır. Daha sonra Lüleburgaz’da kendi firmasını  kurup, 7 yıldan beri aşağıda sıralanan işleri yapmıştır.

PERSONEL DURUMU
Power

Paşabahçe Cam Sanayi A.Ş

 4 Adet Teknik Personel, 1 Adet Mekanik ile Kaynak ustası, Toplam 5 Personel   (Mesai saatleri içerinde devamlı hizmet vermektedir)

Trakya Cam Sanayi Oto Cam Fabrikası

4  Adet Teknik Personel, 1 Adet Mekanik ive Kaynak ustası, Toplam 5 Personel   (Mesai saatleri içerinde devamlı hizmet vermektedir)

Limak & Tracim Cimento ve Danone Fabrikası

2  Adet Teknik Personel,Toplam 2 Personel   (Klima tamir ve bakımları, Elektrik AC ve DC elektrik motorları bakımı ve rulman değişimi konusunda malzeme tedariki ve teknik eleman konularında hizmet vermektedir)

Lüleburgaz  İçi ve Çevre İlçelerde 6  Adet Teknik Personel Konut, büro, inşaat elektrik montaj işlerinde hizmet vermektedir . Mağazamızda 2 Personel  Satın alma, satış ve Proje hazırlık işlemleri için hizmet vermektedir.

Şirketimizde çekirdek kadro olarak toplam 19 personel görev yapmakta olup hepsi sigortalı İş. Güvenlik kursu görmüş ve mesleki konularda yetişmiş personeldir.